خدمات کلینیک ارتوپدی فنی فرامرز

تکنولوژی بروز دنیا

  به طور کل خدمات کلینیک ما شامل درمان های غیر جراحی انواع عارضه های ارتوپدی استخوانی و عضلانی میشود که در بالا عکس تعدادی از انواع خدمات را مشاهده میکنید.

* ساخت اندام مصنوعی پا و دست به صورت کارا و قابل استفاده برای جایگزینی اندام از دست رفته از دیگر زمینه های فعالیت ما میباشد.

* ساخت انواع اندام های مصنوعی زیبایی با تکنولوژی اسکن و پرینت سه بعدی برای استفاده به عنوان اندام از دست رفته یا برای استفاده زیبایی زمینه دیگر فعالیت ما است.

* ساخت انواع کفش، کفی و صندل های سه بعدی شخصی ساز پزشکی بعد از معاینه، آنالیز بدن شما و طراحی پزشکی مسئول فنی کلینیک برای استفاده های راحتی و درمان عارضه های ارتوپدی مختلف مثل خار پاشنه و…

* ساخت انواع آتل و کمربند های شخصی ساز با هدف ساپرت کمری و یا درمان عارضه های مختلف ارتوپدی دست، پا، ستون فقرات، گردن و سر با تکنولوژی اسکن و پرینت سه بعدی و بدون نیاز به قالبگیری.

* ساخت انواع آتل ها و اندام های مصنوعی برای حیوانات خانگی و… همگی از جمله زمینه های فعالیت کلینیک ما میباشد.

تیم متخصص درمانی

قالبگیری های خسته کننده، طراحی های دستی، خطاهای انسانی را به کلی فراموش کنید. تمامی مراحل پس از معاینه، من جمله اسکن سه بعدی بدن و اندام ها، طراحی سه بعدی پزشکی و ساخت وسایل و اندام های مصنوعی را با تکنولوژی اسکن و پرینت سه بعدی انجام خواهیم داد. بدون محدودیت در طراحی و با دقت یک دهم میلیمتر.

تعهد و تخصص در کنار مسئولیت پذیری شناسنامه ارائه خدمات ما را تکمیل خواهد کرد. گذشته از ارائه تکنولوژی روز دنیا و تخصص طراحی های تکنولوژی کد کم بیماران ما به صورت 24 ساعته با ما در ارتباط خواهند بود.

آتل های خمایتی دست

پای مصنوعی (بیشتر بخوانید)

ما در کلینیک ارتوپدی فنی فرا _ مرز برای اولین بار در ایران ساخت تمامی انواع اندام های مصنوعی من جمله پای مصنوعی را با تکنولوژی اسکن و پرینت سه بعد بدون نیاز به قالبگیری انجام میدهیم.

این تکنولوژی علاوه بر دقتی که دارد راحتی بسیار بیشتری را به مددجوها اراعه میدهد به گونه ای که اغلب مراجعه کنندگان در همان جلسه اول موفق به راه رفتن میشوند. 

طی این پروسه پس از معاینات و اسکن وضعیت عضلات؛ توسط پزشک نوع اندام مصنوعی و قطعات آن مشخص شده و پس از هماهنگی با مددجو پروسه اسکن اندام باقیمانده در طی یک یا دو دقیقه با پیشرفته ترین اسکنر های پزشکی روز دنیا انجام میشود. در مرحله بعد سوکت اندام مصنوعی که مستقیما با اندام باقیمانده درتماس است توسط مسئول فنی کلینیک و با پیشرفته ترین نرم افزار های طراحی آناتومیکال پزشکی طراحی میگردد.

در مرحله ساخت این پرینتر های دقیق پزشکی هستند که فایل طراحی شده را با دقت یک دهم میلیمتر میسازند تا بیشترین تطابق را با اندام باقیمانده داشته باشند و علاوه بر فیتینگ حس راحتی را هنگام راه رفتن به مددجو ارائه کنند. 

عدم دخالت دست در تمامی مراحل ساخت اندام های مصنوعی در کلینیک ما مساوی با کمترین میزان خطا و کمترین حد فشار بر پا یا اندام بیمار در هنگام استفاده خواهد بود.

و در آخر برخلاف باور عموم استقاده از این تکنولوژی در کلینیک ما هزینه مازادی نسبت به تعرفه عمومی پزشکی ساخت پای مصنوعی با قالبگیری گچی ندارد.

 تمامی این مذیت ها باعث شده ما بروزترین و آخرین تکنولوژی های روز دنیا را در قالب خدمات روتین پزشکی به مددجویان عزیز ارائه دهیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر؛ مشاوره ساخت پای مصنوعی و دریافت نوبت از راه های زیر با ما در ارتباط باشید.