خدمات کلینیک ارتوپدی فنی فرامرز

تکنولوژی بروز دنیا

  به طور کل خدمات کلینیک ما شامل درمان های غیر جراحی انواع عارضه های ارتوپدی استخوانی و عضلانی میشود که در بالا عکس تعدادی از انواع خدمات را مشاهده میکنید.

* ساخت اندام مصنوعی پا و دست به صورت کارا و قابل استفاده برای جایگزینی اندام از دست رفته از دیگر زمینه های فعالیت ما میباشد.

* ساخت انواع اندام های مصنوعی زیبایی با تکنولوژی اسکن و پرینت سه بعدی برای استفاده به عنوان اندام از دست رفته یا برای استفاده زیبایی زمینه دیگر فعالیت ما است.

* ساخت انواع کفش، کفی و صندل های سه بعدی شخصی ساز پزشکی بعد از معاینه، آنالیز بدن شما و طراحی پزشکی مسئول فنی کلینیک برای استفاده های راحتی و درمان عارضه های ارتوپدی مختلف مثل خار پاشنه و…

* ساخت انواع آتل و کمربند های شخصی ساز با هدف ساپرت کمری و یا درمان عارضه های مختلف ارتوپدی دست، پا، ستون فقرات، گردن و سر با تکنولوژی اسکن و پرینت سه بعدی و بدون نیاز به قالبگیری.

* ساخت انواع آتل ها و اندام های مصنوعی برای حیوانات خانگی و… همگی از جمله زمینه های فعالیت کلینیک ما میباشد.

تیم متخصص درمانی

قالبگیری های خسته کننده، طراحی های دستی، خطاهای انسانی را به کلی فراموش کنید. تمامی مراحل پس از معاینه، من جمله اسکن سه بعدی بدن و اندام ها، طراحی سه بعدی پزشکی و ساخت وسایل و اندام های مصنوعی را با تکنولوژی اسکن و پرینت سه بعدی انجام خواهیم داد. بدون محدودیت در طراحی و با دقت یک دهم میلیمتر.

تعهد و تخصص در کنار مسئولیت پذیری شناسنامه ارائه خدمات ما را تکمیل خواهد کرد. گذشته از ارائه تکنولوژی روز دنیا و تخصص طراحی های تکنولوژی کد کم بیماران ما به صورت 24 ساعته با ما در ارتباط خواهند بود.

آتل های خمایتی دست