رضا خداکریم اردکانی

فارغ  التحصیل رشته ارتز و پروتز دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، عضو انجمن ارتز و پروتز ایران، عضو ثابت نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران و مسئول فنی کلینیک ارتوپدی فنی فرا_مرز.
اگرچه رشته ارتز و پروتز زیرمجموعه رشته های نظام پزشکی بود، ادغام دانش مهندسی و دستگاه های مدرن ملدینگ و دیزاین با تخصص پزشکی در کارایی وسایل ساخته شده برای بیماران بسیار موثر بود و میتوانست این رشته به شدت مورد نیاز جوامع مدرن را به صورت بنیادین تغییر دهد. ما وظیفه سنگین این تغییر را پذیرفتیم و استاندارد های جهانی را سر خط شروع قدم هایمان قرار دادیم. و امروز بی ادعا به روزترین کفش و کفی های اختصاصی، وسایل ارتوپدی و اندام مصنوعی را منطبق با استاندارد های پزشکی روز دنیا طراحی کرده و میسازیم.
کلینیک ارتوپدی فنی فرا_مرز در سال 1397 و با هدف تغییر بنیادین در زمینه طراحی و ساخت وسایل کمکی ارتوپدی و اندام های مصنوعی با پیاده کردن استاندارد های روز دنیا و زیر نظر علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران و با افتخار در شیراز شروع به فعالیت کرد.
 

ما علوم روز مهندسی دنیا را با پزشکی مدرن در هم آمیختیم تا اطمینان و سلامتی را توامان به شما هدیه کنیم.

جدیدترین تکنولوژی پزشکی دنیا

طراحی و ساخت تمامی وسایل و کفش ها بدون دخالت دست و با تکنولوژی اسکن و پرینت سه بعدی با طراحی کامپیوتری و دقت یک دهم میلیمتر.

خدمات طبق تعرفه نظام پزشکی

اگرچه خدمات ما کاملا یونیک و متفاوت از روش های قدیمی است اما هزینه های دریافتی کاملا منطبق با تعرفه نظام پزشکی خواهد بود.

اعضای حرفه ای و متخصص

متخصص ترین و حرفه ای ترین کارکنان از در خدمت شما خواهد بود.

بدون نیاز به قالبگیری گچی

با استفاده از اسکنر های پزشکی بدن بیماران مرحله قالبگیری را به کل حذف نموده ایم.

مسئولیت پذیری

تمامی وسایل و کفش های ساخته شده در کلینیک ما در طول مدت درمانی با مسئولیت کامل و به صورت دوره ای چکاپ خواهند شد.

جوابگویی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز از طریق راه های ارتباطی ما با ما در تماس باشید.

روش های قدیمی قالبگیری گچی بدن بیماران را به اسکن سه بعدی بدن بیماران تغییر دادیم. *طراحی حرفه ای پزشکی وسایل را با به روز ترین نرم افزار های پزشکی دنیا انجام دادیم. *ساخت تمامی وسایل ارتوپدی و اندام های مصنوعی را به پرینتر های سه بعدی و سی ان سی های دقیق پزشکی سپردیم. تا قدمی کوچک در راه پیشرفت پزشکی کشور و خدمت رسانی به مرد عزیز هموطنمان برداریم. اگرچه بار ها و بار ها در این مسیر تا مرز نا امیدی پیش رفتیم، تنها انگیزه ما مظلومیت مردم فهیم ایران بود و بجز دعای خیر بیماران هیچ چشمداشتی نخواهیم داشت.